شنبه 18 مرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

دیدار و عیادت مستعدان برتر از توانخواهان آسایشگاه خیریه کهریزک

جمعی از مستعدان برتر بنیاد نخبگان استان البرز به همراه رییس بنیاد نخبگان استان البرز و چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر کرج از توانخواهان آسایشگاه خیریه کهریزیک دیدار و عیادت نمودند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان البرز، در راستای عمل به تکالیف و مسئولیت اجتماعی و همچنین مشارکت‌دهی نخبگان و مستعدان با هدف تقویت و توسعه نوع دوستی و ارتباطات اجتماعی، جمعی از مستعدان برتر از توانخواهان آسایشگاه خیریه کهریزک استان دیدار و عیادت کردند.
مستعدان برتر بنیاد نخبگان استان البرز طی بازدید از بخش‌های مختلف آسایشگاه خیریه کهریزک با اهداء گُل و شیرینی ساعاتی را در کنار سالمندان و کودکان توانخواه، به دیدار و عیادت از این عزیزان پرداختند. 
گفتنی است با هماهنگی‌های انجام‌شده و به منظور استفاده از ظرفیت مدیریت شهری کرج در راستای کمک به توانخواهان آسایشگاه خیریه کهریزک کرج، رییس بنیاد نخبگان استان البرز و عضو شورای اسلامی شهر کرج به همراه رییس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و رئیس کمیسیون خدمات شهری و ایمنی شورای اسلامی شهر کرج در این برنامه دیدار حضور داشتند.
مسئولان آسایشگاه خیریه کهریزک در این برنامه به منظور استفاده از پتانسیل مجموعه مدیریت شهری با اعضای شورای اسلامی شهر کرج، گفتگو و مذاکره نمودند.
*گزارش تصویری*


تاریخ انتشار : 1398/10/03
کد : 10088
تعداد بازدید: 110

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس:البرز، کرج، 45 متری گلشهر، خیابان شهید آقازاده (ارغوان شرقی)، پلاک 68 -- کدپستی: 3137884344-- تلفن: 5-33555063-026