دوشنبه 7 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
عیادت و دیدار با خانواده شهید انقلاب علی موسایی توسط مستعدان و کارکنان بنیاد نخبگان استان البرز

همزمان با سالروز بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی جمعی از مستعدان برتر، مدیر منطقه 3 شهرداری کرج، کارکنان بنیاد نخبگان استان و شهرداری منطقه سه کرج از خانواده گرامی یکی از شهدای معزز انقلاب اسلامی دیدار و عیادت نمودند. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد نخبگان استان البرز؛ این دیدار روز دوشنبه مورخ 98/11/21 همزمان با سالروز شهادت شهید معزز انقلاب "شهید علی موسایی" برگزار شد.

مستعدان برتر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید معزز در سالگرد شهادت ایشان، بیان داشتند: خانواده محترم شهدا، جزء سرمایه‌های اصلی کشور در عرصه‌های ایثار و تعالی فرهنگ از خودگذشتگی برای جامعه به خصوص نسل جوان هستند.

مدیر منطقه 3 شهرداری کرج هدف از این دیدارها را معرفی شهیدان نخبه استان بیان و از خدمات ارزنده خانواده های معظم ایشان که با تلاش و کوشش فرزندانی فرهیخته را تربیت و به جامعه تقدیم نموده اند، قدردانی کرد.

دکتر آرایی با اشاره به این که شهداء از جایگاه و منزلت بالایی برخودار هستند بیان داشت: فرهنگ ایثار و شهادت از عوامل اصلی پیروزی یک جامعه است و وظیفه ماست تا از خون شهداء پاسداری نماییم.

در پایان دیدار با اهدا لوح سپاس توسط مستعدان بنیاد نخبگان استان البرز، از پدر و مادر ارجمند شهید بزرگوار تقدیر و تکریم به عمل آمد.

گزارش تصویری

تاریخ انتشار : 1398/11/21
کد : 10105
تعداد بازدید: 64

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس:البرز، البرز- کرج - رجایی‌شهر - میدان طالقانی - ابتدای بلوار جمهوری (رستاخیز)-نبش کوچه قزلباش - جنب املاک دی - پلاک 8 طبقه دوم (زنگ 3 و 4) 02634411996 - 02634411042