دوشنبه 7 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری موسسه نوفن حامی البرز برگزار می‌کند
رویداد «مسیر ملی حفاظت از اختراعات»

 صندوق نوآوری و شکوفایی، وبینار کمپ شنبه‌های IP با رویکرد آموزشی و انگیزشی را روزهای شنبه اول و آخر هر ماه برگزار می نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد نخبگان استان البرز؛ سومین جلسه این رویداد با موضوع «مسیر ملی حفاظت از اختراعات» توسط مهندس بیژن نصیری اعظم، مدیر موسسه نوفن حامی البرز در روز شنبه 28 تیر ماه جاری از ساعت 10 تا 11.30برگزار خواهد شد.

نظام حمایت از مالکیت فکری یکی از زیرساخت‌های اصلی توسعه اقتصاد دانش‌بنیان است، زیرا مالکيت فکری امروزه به یکی از مسائل زیربنایی سياست نوین اقتصادی در سطح بین‌المللی و بستری برای فراهم آمدن توسعه پایدار در کشورها تبدیل شده است. بدون حمایت از دارایی‌های فکری، محققان همواره ترس از بهره‌برداری غیرقانونی از آثارشان دارند و این موضوع سبب می‌شود رشد کشورها و توسعه دانش در آن به تعویق بیافتد، لذا با توجه به اینکه امروزه بخش عظیمی از دارایی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان از جنس دارایی‌های فکری است، آشنایی با مباحث حقوق مالکیت فکری و معاهدات بین‌المللی نقشی کلیدی در موفقیت شرکت‌ها دارد.

علاقه مندان برای ثبت نام و حضور در وبینار فوق می‌توانند از طریق لینک زیر ثبت نام نمایند.

لینک جلسه از طریق پست الکترونیک و پیامک روز شنبه 28 تیرماه برای شما ارسال خواهد شد.

لینک ثبت‌نام

تاریخ انتشار : 1399/04/26
کد : 10162
تعداد بازدید: 153

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس:البرز، البرز- کرج - رجایی‌شهر - میدان طالقانی - ابتدای بلوار جمهوری (رستاخیز)-نبش کوچه قزلباش - جنب املاک دی - پلاک 8 طبقه دوم (زنگ 3 و 4) 02634411996 - 02634411042