جمعه 28 دی 1397

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بنیاد نخبگان استان البرز برگزار می کند
کارگاه آموزشی مدیریت زمان و برنامه ریزی

بنیاد نخبگان استان البرز در نظر دارد با هدف ارتقا مهارت های فردی و اجتماعی نخبگان و استعدادهای برتر در محیط خانواده و جامعه کارگاه آموزشی "مدیریت زمان و برنامه ریزی" را روز چهارشنبه 3 بهمن ماه سال جاری برگزار نماید.

مدیریت زمان یا Time Management، یکی از دغدغه های مهم بسیاری از ماست. همه می‌دانیم که ضعف در برنامه ریزی و مدیریت زمان، می‌تواند مشکلات فراوانی را برای ما ایجاد کند؛ البته گاهی هم به اشتباه، چالش‌ها و مسائل دیگر خود را به ضعف در مدیریت زمان نسبت می‌دهیم. مهم‌ترین نکته‌ای که در مجموعه درس‌های مدیریت زمان و نظم شخصی خواهیم آموخت این است که مدیریت زمان یک عنوان بسیار عمومی است که می‌تواند مجموعه‌ی گسترده‌ای از چالش‌ها، مهارت‌ها و مسائل را شامل شود.

بنیاد نخبگان استان البرز در نظر دارد با هدف ارتقا مهارت های فردی و اجتماعی نخبگان و استعدادهای برتر در محیط خانواده و جامعه کارگاه آموزشی "مدیریت زمان و برنامه ریزی" را روز چهارشنبه 3 بهمن ماه سال جاری برگزار نماید.

استاد این دورۀ آموزشی دکتر جلال مسلمان یزدی دارای مدرک تحصیلی DBA از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران هستند.

استعدادهای برتر و نخبگان تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان از  سایر استان ها  می توانند در این دوره ثبت نام و شرکت نمایند؛  در پایان برگزاری دورۀ آموزشی برای هر فرد گواهینامۀ معتبر شرکت در دورۀ آموزشی صادر خواهد شد.

هزینه ثبت نام (اطمینان از حضور فرد) در کارگاه مبلغ 200.000 ریال معادل بیست هزار تومان است که می بایست قبل از ثبت نام به شماره حساب/کارت 4102241395 یا 8900-9610-3375-6104 بانک ملت به نام بنیاد نخبگان استان البرز واریز و فیش بانکی/رسید پرداخت الکترونیک (همراه بانک، اینترنت بانک، دستگاه خودپرداز و ...) در قسمت ثبت نام بارگذاری شود. این مبلغ صرفاً جهت اطمینان از حضور فرد در برنامۀ کارگاه اخذ می شود.

(مبلغ فوق صرفاً در صورت حضور فرد در برنامه به حساب بانکی فرد عودت داده خواهد شد و در صورت عدم حضور به حساب بنیاد ملی نخبگان واریز خواهد شد)

 

آخرین مهلت ثبت نام: روز چهارشنبه  97/10/26 (ظرفیت حداکثر 20 نفر)

زمان برگزاری کارگاه: چهارشنبه 03 بهمن ماه 97 از ساعت 8:30 الی 16:30

مکان برگزاری کارگاه: بنیاد نخبگان استان البرز (کرج؛ 45 متری گلشهر؛ خیابان شهید آقازاده (ارغوان شرقی) پلاک 68) (فاصلۀ محل برگزاری دوره (بنیاد نخبگان استان البرز) تا متروی گلشهر حدود 5 دقیقه است).

با توجه به ظرفیت محدود محیط برگزاری دوره اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام قطعی (واریز هزینه ثبت نام) نمایند.

برای دریافت محتوی آموزشی اینجا کلیک نمایید.

ظرفیت تکمیل شد.

تاریخ انتشار : 1397/10/10
کد : 117
تعداد بازدید: 468

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: البرز-کرج-45 متری گلشهر-خیابان ارغوان شرقی-پلاک 68 بنیاد نخبگان استان البرز. کدپستی: 3137884344

تلفکس: 5-33555063-026