سه شنبه 12 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در البرز/ کارگاه آشنایی با مقررات بنیاد ملی نخبگان برگزار شد

 

کارگاه آموزشی آشنایی با مقررات و سیاست‌های بنیاد ملی نخبگان به همت بنیاد نخبگان استان البرز برگزار شد.

کارگاه آموزشی آشنایی با مقررات و سیاست‌های بنیاد ملی نخبگان به همت بنیاد نخبگان استان البرز و با حضور سرآمدان، مستعدان‌برتر و مخترعان‌برگزیده برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه، معرفی اجمالی از تاریخچۀ بنیاد ملی نخبگان و نیز بنیاد نخبگان استان البرز ارائه و سپس به تشریح وظایف و مأموریت‌‌های بنیاد ملی نخبگان در راستای شناسایی، هدایت و حمایت از نخبگان و صاحبان استعدادهای‌برتر پرداخته شد.

تشریح آیین‌نامه‌های اعطای جوائز تحصیلی، شناسایی و پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر و شناسایی و پشتیبانی از اختراع‌های برگزیده دیگر بخش این کارگاه بود.

در پایان نیز جلسه پرسش و پاسخ با حضور ­مسؤولان بنیاد نخبگان استان البرز تشکیل شد.

لازم به ذکر است، کارگاه آموزشی آشنایی با مقررات و سیاست‌های بنیاد ملی نخبگان به منظور آشنایی و ترویج مقررات موجود برای اجتماعات نخبگانی در دو نوبت با حضور دانشجویان پژوهشگاه مواد و انرژی و پژوهشکده ملی بیوتکنولوژی کشاورزی ایران برگزار شد.

دانشجویان جدید‌الورود دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی برای استفاده از جوائز بنیاد ملی نخبگان، می‌توانند حداکثر تا 20 مهر ماه سال جاری با مراجعه به سامانۀ ثریا به نشانی https://soraya.bmn.ir اطلاعات خود را تکمیل و ارسال کنند.

تاریخ انتشار : 1396/07/18
کد : 17
تعداد بازدید: 883

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس:البرز، البرز- کرج - رجایی‌شهر - میدان طالقانی - ابتدای بلوار جمهوری (رستاخیز)-نبش کوچه قزلباش - جنب املاک دی - پلاک 8 طبقه دوم (زنگ 3 و 4) 02634411996 - 02634411042