دوشنبه 7 بهمن 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فراخوان
ثبت نام از مربیان حوزۀ کارآفرینی در باشگاه کارآفرینان

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در نظر دارد با همکاری آموزش و پرورش استان البرز نسبت به راه اندازی باشگاه کارآفرینان نوجوان البرز اقدام نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد نخبگان استان البرز؛ هدف از راه اندازی این باشگاه شناسائی، آموزش و حمایت از دانش آموزان خلاق و کارآفرین در سطح مدارس استان البرز است.
تلاش در نهادینه سازی روح و تفکر کارآفرینی در ابعاد مختلف پژوهشی، آموزشی، فرهنگی مدارس استان از دیگر اهداف راه اندازی باشگاه است.
در این برنامه، مرکز کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان پس از شناسایی و معرفی افراد فعال و دارای تخصص در حوزۀ کارآفرینی، نسبت آموزش افراد منتخب (به صورت رایگان و با صدور گواهینامه آموزشی) و معرفی مربیان منتخب به آموزش و پرورش استان اقدام می نماید.
مربیان منتخب با هماهنگی آموزش و پرورش استان وظیفه آموزش، مشاوره و توانمندسازی دانش آموزان در حوزه های کارآفرینی و خلاقیت را به عهده خواهند داشت.
در این برنامه، حق الزحمه مربیان منتخب براساس ساعت آموزشی توسط آموزش و پرورش استان پرداخت خواهد شد.
از نخبگان و مستعدان فعال در حوزۀ کارآفرینی علاقه مند به مشارکت در این برنامه دعوت می شود حداکثر تا روز دوشنبه تاریخ 98/06/11 از طریق لینک زیر نسبت ثبت نام و ارسال رزومه خود اقدام نمایند.

لینک ثبت نام

 


تاریخ انتشار : 1398/06/04
کد : 53
تعداد بازدید: 205

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس:البرز، کرج، 45 متری گلشهر، خیابان شهید آقازاده (ارغوان شرقی)، پلاک 68 -- کدپستی: 3137884344-- تلفن: 5-33555063-026