شنبه 18 مرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با مشارکت و حضور مستعدان بنیاد نخبگان استان البرز
مرحله استانی همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برگزار شد.

مقاله دکتر سید جواد معدنی از مستعدان تحت پوشش بنیاد نخبگان استان البرز با عنوان "نقش نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در ارتقای آرامش و امنیت و اعتلای اقتدار جامعه اسلامی" به عنوان یکی از مقالات برتر مرحله استانی همایش ملی ناجا معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد نخبگان استان البرز؛ مرحله استانی همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری با 7 محور در آذر ماه سال جاری در سالن همایش‌های مرکز ستاد فرماندهی انتظامی استان البرز برگزار شد.
رییس بنیاد نخبگان استان البرز با اشاره به مشارکت بنیاد نخبگان استان البرز در مرحله استانی همایش از طریق اطلاع‌رسانی و حضور تعدادی از مستعدان بنیاد در همایش بیان داشت: بنابر اظهارات دبیر استانی همایش، تعداد 50 مقاله توسط دبیرخانه استانی دریافت شده است.
محمد نبیونی در ادامه اظهار داشت: از بین هفت مقاله برتر معرفی‌شده در مرحله استانی، مقاله دکتر سید جواد معدنی از مستعدان تحت پوشش بنیاد نخبگان استان البرز با عنوان "نقش نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در ارتقای آرامش و امنیت و اعتلای اقتدار جامعه اسلامی" به عنوان یکی از مقالات برتر مرحله استانی و از مقالات راه‌یافته به همایش ملی انتخاب شد.
گفتنی است همایش مذکور در استان البرز با حضور استاندار البرز، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرج، فرمانده نیروی انتظامی استان، رییس بنیاد نخبگان استان و جمعی از پژوهشگران و افسران ناجا برگزار شد و همایش ملی نیز در دیماه سال جاری و با حضور برگزیدگان مرحله استانی برگزار خواهد شد. 


تاریخ انتشار : 1398/09/25
کد : 10087
تعداد بازدید: 94

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس:البرز، کرج، 45 متری گلشهر، خیابان شهید آقازاده (ارغوان شرقی)، پلاک 68 -- کدپستی: 3137884344-- تلفن: 5-33555063-026