دوشنبه 7 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برنامه دیدار با خانواده شهدا در منطقه 7 برگزار شد.

همزمان با فرارسیدن ایام ا...دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا برنامه دیدار و عیادت از خانواده معزز شهدا با حضور رییس بنیاد نخبگان استان البرز و عضو شورای اسلامی شهر کرج، مدیر منطقه 7 شهرداری کرج، دو تن از مستعدان بنیاد ملی نخبگان و نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد نخبگان استان البرز: در این دیدار که روز شنبه مورخ 98/11/12 برگزار شد، مسئولان ضمن دیدار و عیادت از خانواده محترم شهید مجید قربانی پور دانشجوی رشته پزشکی و شهید پرویز عشوری دانشجوی تربیت مدرس، هدف از این دیدارها را معرفی شهیدان دانشجو و نخبه استان بیان و از خدمات ارزنده خانواده های معظم ایشان که با تلاش و کوشش فرزندانی فرهیخته را تربیت و به جامعه تقدیم نموده اند قدردانی کرد.

رییس بنیاد نخبگان استان البرز دیدار با خانواده شهدا را از ارزشمندترین اهداف مجموعه مدیریت شهری و بنیاد نخبگان  استان البرز معرفی و آن را از توفیقات بزرگ در راستای معرفی فرهنگ والای ایثار و از خودگذشتگی برای نخبگان و مستعدان  برشمرد.
دکتر محمد نبیونی ضمن تقدیر از صبر و بزرگواری خانواده معظم شهدا در طول تاریخ پُربرکت انقلاب اسلامی ایران تلاش در عرصه های علمی را  مسیری روشن در ادامه راه شهیدان نخبه معرفی کرد.

مدیر منطقه 7 شهرداری کرج ضمن یادآوری رشادت های بی نظیر شهدای سال 57 در به ثمر رساندن انقلاب شکوهمند اسلامی و دیگر شهدای این مرزو بوم  و فداکاری خانواده معظم این عزیزان، همچنین از توجه اعضای محترم شورای اسلامی شهر و بنیاد نخبگان استان البرز قدردانی نمود.

*گزارش تصویری*

تاریخ انتشار : 1398/11/13
کد : 10098
تعداد بازدید: 72

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس:البرز، البرز- کرج - رجایی‌شهر - میدان طالقانی - ابتدای بلوار جمهوری (رستاخیز)-نبش کوچه قزلباش - جنب املاک دی - پلاک 8 طبقه دوم (زنگ 3 و 4) 02634411996 - 02634411042