دوشنبه 7 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

آیین تجلیل از دانشجویان مستعد نو ورود البرزی برگزار شد.

آیین تجلیل از نخبگان استان البرز با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش، رئیس و اعضای شورای شهر کرج، شهردار کرج و برخی از مسئولان شهری و استانی در باشگاه میلاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد نخبگان استان البرز، آیین تجلیل از دانشجویان مستعد نو ورود البرزی (برگزیدگان المپیادهای علمی سال 97 و کنکور سراسری سال 98) با همت بنیاد نخبگان استان البرز و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج برگزار شد.

رییس بنیاد نخبگان استان البرز اظهار داشت: ۱۳ نفر از برگزیدگان المپیادهای مختلف علمی مدال آورده و در بهترین دانشگاه‌های کشور پذیرفته شدند که این مایه مباهات و افتخار استان است.
رئیس بنیاد نخبگان استان البرز و عضو شورای اسلامی شهر کرج ادامه داد: بنیاد نخبگان این افراد را در دل خود پذیرفته و تلاش می کند آنها را در مسیر نخبگی هدایت کند تا شاهد به شکوفایی رسیدن آنها در عرصه های گوناگون علمی و عملی کشور باشیم.
نبیونی، به وقوع اتفاقات مثبتی در عرصه علمی از سوی شهرداری کرج اشاره کرد و یادآور شد: خبر خوب ما احداث کارخانه نوآوری در کرج است که هم اکنون به همت مدیریت شهری این کلانشهر در حال انجام است و امیدواریم شاهد به تحقق نشستن اهداف آن در آینده نه چندان دور باشیم.

گفتنی است این مراسم با مشارکت مجموعۀ مدیریت شهری کرج؛ آموزش و پرورش استان البرز؛ صدا و سیمای استان و مجموعه مارال چرم برگزار شده است.

اخبار تکمیلی متعاقباً بروزرسانی خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1398/11/16
کد : 10099
تعداد بازدید: 103

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس:البرز، البرز- کرج - رجایی‌شهر - میدان طالقانی - ابتدای بلوار جمهوری (رستاخیز)-نبش کوچه قزلباش - جنب املاک دی - پلاک 8 طبقه دوم (زنگ 3 و 4) 02634411996 - 02634411042