سه شنبه 12 فروردین 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

(آموزش همگانی)
ویروس کرونا: پیشگیری و دانستنی‌های ضروری

در اواخر ماه دسامبر سال ۲۰۱۹، ویروس جدیدی با نام «کرونا» در یکی از شهر‌های کشور چین شیوع پیدا کرد و طی چند روز به کشورهای متعددی گسترش یافت. این دوره آموزشی کوتاه، ویژه عزیزان فارسی‌‌ زبان تهیه شده به صورت خلاصه به دانستنی‌های ضروری در رابطه با این ویروس می‌پردازد. لازم به ذکر است محتویات این دوره بر اساس یافته‌های جدید، به‌روز خواهد شد.

به گزارش پایگاه روابط عمومی بنیاد نخبگان استان البرز، سازمان مدیریت بحران کشور با همکاری سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران اقدام به برگزاری دورۀ آموزشی مجازی پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس نموده است.
این دوره آموزشی کوتاه، در کمتر از ۱۵ دقیقه شما را با دانستنی‌های ضروری ویروس کرونای جدید آشنا خواهد کرد و محتوای آن زیر نظر سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و همچنین انجمن پزشکان عمومی ایران تهیه شده است.

لازم به ذکر است یافته‌ها و اطلاعات جدید در رابطه با این ویروس در همین صفحه و دوره، به‌روز خواهد شد و می‌توانید با مراجعه مجدد به این صفحه، اطمینان حاصل کنید که به اطلاعات به‌روز دسترسی دارید.

در پایان این دوره می‌توانید با ثبت مشخصات خود گواهینامه جمعیت هلال احمر را نیز دریافت نمایید. این دوره جزو دوره‌های مبتنی بر نیاز محلی جمعیت هلال احمر محسوب می‌گردد. گواهینامه دوره ۷۲ ساعت بعد از اتمام دوره و پرکردن فرم ثبت مشخصات در سایت آموزش همگانی جمعیت هلال احمر به نشانی khadem.ir قابل دریافت خواهد بود.

برای مشاهده اطلاعات و بازدید از این پایگاه اطلاع‌رسانی می‌توانید اینجا کلیک نمایید

تاریخ انتشار : 1398/12/17
کد : 10119
تعداد بازدید: 40

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس:البرز، کرج، 45 متری گلشهر، خیابان شهید آقازاده (ارغوان شرقی)، پلاک 68 -- کدپستی: 3137884344-- تلفن: 5-33555063-026