سه شنبه 30 دی 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بنیاد نخبگان استان البرز برگزار می کند
وبینار آموزشی فرهنگ ترافیک و کاهش تصادفات

بنیاد نخبگان استان البرز در نظر دارد با هدف دانش‌افزایی و ارتقای فرهنگ عمومی "وبینار آموزشی فرهنگ ترافیک و کاهش تصادفات" را با همکاری معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان البرز و پلیس راهور برگزار نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد نخبگان استان البرز؛ این بنیاد در نظر دارد با هدف دانش‌افزایی و ارتقای فرهنگ عمومی "وبینار آموزشی فرهنگ ترافیک و کاهش تصادفات" را با همکاری معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان البرز و پلیس راهور کرج برگزار نماید.

  

زمان برگزاری- روز یکشنبه  (فردا) 29 تیرماه ساعت 9:30 الی 11:00

مهلت ثبت‌نام: ساعت 8:00 روز یکشنبه 29 تیرماه 

مدرس وبینار: سرهنگ کامران غلامحسین‌زاده- جانشین پلیس راهور کلانشهر کرج

توضیحات و اهداف:

تصادفات رانندگی و ایمنی ترافیک در کشور ما به مسأله‌­ای بسیار حساس تبدیل شده است، به طوری که ذهن اکثر مردم و مسؤولان را به خود مشغول کرده است. از سوی دیگر، تحقیقات نشان داده‌­اند که عامل انسانی بیشترین سهم را در بروز تصادفات رانندگی به خود اختصاص داده است. نتایج حاصل از تحلیل و ارزیابی‌ها نشان می دهد که در میان تدابیر و سیاست های مختلف برای بهسازی رفتار و فرهنگ ترافیکی در راستای بهبود ایمنی و روان سازی حمل­ و نقل، عنصر «آموزش و فرهنگ سازی در میان اقشار مختلف جامعه» بیشترین سهم را در میان مؤلفه های دیگر داراست.

علاقه‌مندان از بنیادهای نخبگان استانی و دانشجویان دانشگاه‌های استان البرز می‌توانند برای حضور در وبینار فوق از طریق لینک زیر ثبت‌نام نمایند

اظلاعات لینک ورود به جلسه رأس ساعت 8:00 روز یکشنبه 99/04/29 به پست الکترونیک و شماره همراه شما ارسال خواهد شد.


لینک ثبت‌نام


تاریخ انتشار : 1399/04/26
کد : 10154
تعداد بازدید: 308

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس:البرز، البرز- کرج - رجایی‌شهر - میدان طالقانی - ابتدای بلوار جمهوری (رستاخیز)-نبش کوچه قزلباش - جنب املاک دی - پلاک 8 طبقه دوم (زنگ 3 و 4) 02634411996 - 02634411042