دوشنبه 7 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بازدید رییس بنیاد نخبگان استان البرز از شرکت دانش‌بنیان بایوران

بازدید رییس بنیاد نخبگان استان البرز و اساتید دانشگاه از مجموعه تحقیقاتی و تولیدی دانش‌بنیان بایوران با هدف زمینه‌سازی برای جذب و به کارگیری مستعدان برتر در این حوزه انجام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی روبابط عمومی بنیاد نخبگان استان البرز، رییس بنیاد نخبگان استان البرز با تاکید بر انجام همکاری بیشتر و همه جانبه صنعت و دانشگاه و استفاده از توانمندی‌های متخصصین و پژوهشگران، ورود دانش فنی و تکنولوژی‌های نوین به صنعت تولید فرآورده های بیولوژیک را گامی مهم در خودکفایی کامل اینگونه مواد برشمرد.

دکتر محمد نبیونی اظهار داشت: زمینه سازی برای جذب و به کارگیری نیروی متخصص نخبه و مستعد برتر در شرکت های دانش بنیان یکی از مأموریت‌ها و اهداف مهم بنیاد نخبگان است.

وی تصریح کرد: هدایت استعدادهای تحصیلی به سمت شرکت‌های دانش‌بنیان و حضور در این اکوسیستم یکی از ضروریات امروز است چراکه این افراد به عنوان رهبران شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند منشاء خدمات بسیاری باشند.

لازم به ذکر است شرکت فرآورده های زیستی طبیعت گرا (بایوران) از شرکت های دانش بنیان می باشد که از سال 1379 با تولید پروبیوتیک های گیاهی، فعالیت خود را آغاز نموده است و با استفاده از توان داخلی متخصصین مجرب صنعت و دانشگاه و حمایت همه جانبه دستگاه های تحقیقاتی و اجرایی حدود 20 قلم پروبیوتیک در زمینه صنعت دام، طیور و آبزیان تولید می نماید که این امر در سال های اخیر کمک شایانی به پیشگیری از بیماری های دام و طیور، کاهش مخاطرات سموم شیمیایی و همچنین کاهش مصرف آنتی بیوتیک و بخصوص مقاومت دارویی در واحدهای پرورشی و تولیدی کشور نموده است.

گزارش تصویری (کلیک نمایید)

تاریخ انتشار : 1399/05/15
کد : 10166
تعداد بازدید: 110

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس:البرز، البرز- کرج - رجایی‌شهر - میدان طالقانی - ابتدای بلوار جمهوری (رستاخیز)-نبش کوچه قزلباش - جنب املاک دی - پلاک 8 طبقه دوم (زنگ 3 و 4) 02634411996 - 02634411042