سه شنبه 4 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رئیس بنیاد نخبگان البرز مطرح کرد:
بررسی و ارزیابی برنامه های بنیادهای نخبگان استانی

دکتر جعفر جهان پناه با اشاره به برگزاری نشست های بنیاد نخبگان به میزبانی استان های مختلف، گفت: ارائه و ارزیابی مصوبات جلسات گذشته، آیین نامه ها و دستورالعمل ها و بررسی عملکرد بنیادهای نخبگان استانی از اهداف برگزاری این گونه نشست ها است.

جهان پناه افزود: ارائه و ارزیابی مصوبات جلسات گذشته، آیین نامه ها و دستورالعمل ها و بررسی عملکرد بنیادهای نخبگان استانی از اهداف برگزاری این گونه نشست ها است. در این نشست ها گزارش های هر استان ارائه و راه حل هایی برای پیشرفت در عملکرد و دغدغه های نخبگان مطرح می شود. نشست های بنیاد نخبگان به صورت فصلی در سال برگزار می شود که استان البرز میزبان سی امین نشست بود.
وی در ادامه افزود: بنیاد ملی نخبگان یک بنیاد متمرکز است و برنامه هایی که دارد شامل همه استان ها می شود. بنیادهای نخبگان استانی موظف هستند برنامه هایی که بر اساس سند راهبردی کشور در امور نخبگان و توسط بنیاد ملی نخبگان برنامه ریزی و ابلاغ می شود را اجرایی و مورد ارزیابی قرار دهد. همه استان ها این برنامه ها را به صورت مشترک برگزار می کنند و موظف هستند حمایت هایی که بنیاد ملی انجام می دهد را در استان ها اجرایی نمایند. لازم به ذکر است بنیادهای نخبگان استانی بازوهای اجرایی بنیاد ملی نخبگان هستند.
رئیس بنیاد نخبگان البرز با اشاره به میزبانی استان های مختلف در برگزاری نشست نخبگان، گفت: این امر به منظور تعامل و آشنایی بیشتر رؤسا و مدیران ستاد در بنیاد ملی نخبگان از شرایط و چالش های استان ها انجام می شود، تا فرصتی برای شناخت کافی از استان میزبان ایجاد شود.
این مسئول ادامه داد: برگزاری نشست در استان های مختلف دلیل بر تغییر در محتوای نشست نیست، بلکه تنها دلیل برای میزبانی استان های کشور، بازدید نزدیک از استان و ارائه گزارش عملکرد است. با این اقدام نقاط قوت و ضعف هر استان بروز پیدا می کند، که نقاط قوت الگو گرفته می شود و در صدد بهبود نقاط ضعف قدم برمی دارند. 

 

تاریخ انتشار : 1397/06/21
کد : 109
تعداد بازدید: 131

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: البرز-کرج-45 متری گلشهر-خیابان ارغوان شرقی-پلاک 68 بنیاد نخبگان استان البرز. کدپستی: 3137884344

تلفکس: 5-33555063-026