شنبه 4 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

نشست و بازدید تخصصی نخبگان و مدیران شرکت های دانش بنیان از شهرک صنعتی ماموت

در یک برنامه فشردۀ یک روزه و با هدف تأمین نیازهای فنی صنایع ماموت، تیمی متشکل از نخبگان و مدیران شرکت های دانش بنیان و هیات علمی دانشگاه خوارزمی، ضمن بازدید از خطوط تولید، نشست تخصصی را با مهندسان و مدیران ارشد تریلرسازی، اسکانیا و پانل سازی ماموت برگزار نمودند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان البرز؛ تعدادی از نخبگان فعال در شرکت¬ های دانش بنیان در راستای فراخوان نیازهای فنی و مهندسی صنایع ماموت و به منظور تبادل اطلاعات فنی و آشنایی با خطوط تولید این شرکت از این مجتمع صنعتی بازدید نمودند.
پیش از بازدید از خطوط تولید، توانمندی ها و زمینه های فعالیت ماموت در عرصه های مختلف، انواع کشنده ها و تریلرهای سبک و سنگین، ساختمان های پیش ساخته و پانل های ساختمانی، دکل های مخابراتی و IT و ... به افراد حاضر ارائه و معرفی شد.
پس از بازدید از خطوط تولید اسکانیا، کشنده های سبک و سنگین، خطوط تولید تریلر و تانکرهای سوخت و پانل های ساختمانی نشست تخصصی با مهندسان و مدیران ارشد خطوط تولید شرکت صورت پذیرفت.
در این نشست تخصصی، نیازهای فنی و مهندسی خطوط تولید توسط مهندسان شرکت به صورت مجزا تشریح و مورد تبادل نظر فنی و تخصصی قرار گرفت.
در پایان برنامه ضمن تأکید بر ارتباط و تداوم جلسات بین طرفین برای رفع نیازهای ارائه شده، شرکت ماموت بیان داشت: از برخی ایده های مبتکرانه و تجاری نیز استقبال خواهد نمود.  
گفتنی است این برنامه در راستای فراخوان ملی نیازها و خواسته های صنایع ماموت (برای دریافت نیازها اینجا کلیک نمایید) در قالب اولین رویداد ملی استارت آپ صنعتی ماموت که تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد، صورت پذیرفت.

*گالری تصاویر*


تاریخ انتشار : 1398/02/16
کد : 149
تعداد بازدید: 49

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: البرز-کرج-45 متری گلشهر-خیابان ارغوان شرقی-پلاک 68 بنیاد نخبگان استان البرز. کدپستی: 3137884344

تلفکس: 5-33555063-026