چهارشنبه 2 مرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست/
نخستین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر اعطا می‌شود

همزمان با چهارمین کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران،نخستین جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر به فعالان برتر و منتخب این حوزه در هفت سطح اعطا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران توسط انجمن انرژی های تجدیدپذیر و با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.
همزمان با این رویداد شاهد گردهمایی سالانه فعالان انرژی های تجدیدپذیر در کشور هستیم تا بستری برای بررسی چالش های پیش رو توسعه این حوزه و ارائه دستاوردها و توانمندی های شرکت های دانش بنیان فراهم شود.

در این دوره همزمان با رویداد،نخستین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر به فعالان در هفت سطح تعلق می گیرد. با توجه به لزوم ایجاد بستری مناسب برای معرفی الگوهای برتر در زنجیره توسعه انرژی های تجدیدپذیر کشور، جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر توسط انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران طراحی شده است و در افتتاحیه این کنفرانس به شرکت های دانش بنیان تولید کننده تجهیزات تجدیدپذیر، پروژه تجدیدپذیر، سازمان های عمومی و دولتی، شخصیت تأثیرگذار ، رسانه برتر، شرکت های برق منطقه ای و توزیع برق استان و شرکت و موسسات خارج از صنعت تجدیدپذیر، اعطا خواهد شد. 

همچنین بررسی فرصت های کسب و کار  شرکت های دانش بنیان توانمند فنی و مهندسی ایرانی در کشورهایی همچون عراق، سوریه و افغانستان با حضور مسئولان این کشورها، بررسی چالش های بومی سازی تجهیزات انرژی های تجدیدپذیر، بررسی چالش های تامین تجهیزات پروژه های تجدیدپذیر، بررسی چالش های تأمین مالی و اقتصادی بودن پروژه های تجدیدپذیر در شرایط فعلی، بررسی چالش های سرمایه‌‌‌گذاران نیروگاه های تجدیدپذیر کشور و ارائه راهکارهای حل آن، بررسی چالش های صادرات برق تجدیدپذیر از دیگر برنامه های این کنفرانس بین المللی است.

البته ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز یکی دیگر از حامیان این رویداد است که 21 و 22 مهرماه سال جاری در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان صداوسیما برگزار می شود.

تاریخ انتشار : 1398/04/03
کد : 157
تعداد بازدید: 53

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: البرز-کرج-45 متری گلشهر-خیابان ارغوان شرقی-پلاک 68 بنیاد نخبگان استان البرز. کدپستی: 3137884344

تلفکس: 5-33555063-026