یکشنبه 11 خرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

استاندار البرز
دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به نخبگان دارد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ضرورت دارد بسترهای حضور افراد فاضل و دانشمندان در مصادر مدیریتی بیش از پیش تقویت شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد نخبگان استان البرز، شهبازی در مراسم تکریم و معارفه رییس بنیاد ملی نخبگان البرز که روز دوشنبه در حوزه استاندار برگزار شد، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و نام شهدا، افزود: فعالیت بنیاد ملی نخبگان از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل امروز در این مراسم با علاقه خاصی شرکت کردم.
وی ادامه داد: نقش نخبگان در توسعه، عمران و آبادانی کشور بسیار تاثیرگذار است و امروزه شرکت های دانش بنیان، فن بازارها و استارت آپ ها در مسیر رشد کشور نقش آفرینی می کنند.
استاندار البرز گفت: اکنون دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به نخبگان دارد از این رو ضرورت دارد که این بنیاد عظیم و پرظرفیت ارتباط تنگاتنگی با صنعت برقرار کند تا شاهد تحولات بزرگی در تولید و صنعت باشیم.
وی افزود: نخبگان می توانند با نبوغ خاص خود در عرصه های مختلف حضور یافته و در تصمیم سازی های بزرگ کشور شرکت داشته باشند.
استاندار البرز اضافه کرد: از رییس جدید بنیاد ملی نخبگان البرز انتظار می رود که شرایطی را فراهم کند تا دستگاه های اجرایی، صنایع و مؤسسات تحقیقاتی استان از طریق نشست های تخصصی بهره برداری و بهره مندی لازم از این ظرفیت را داشته باشد.
شهبازی افزود: ضرورت دارد بسترهای حضور افراد فاضل و دانشمندان در مصادر مدیریتی بیش از پیش تقویت شود.
وی تصریح کرد: باید کارهای بزرگ را به دست انسان های بزرگ داد تا با دید و کار کارشناسی به اصول بپردازند.

در پایان مراسم با تقدیر نامه معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان از زحمات و فعالیت های دکتر جهان پناه در طول دوران خدمت در بنیاد نخبگان استان البرز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

گفتنی است مراسم تکریم و معارفه رییس بنیاد نخبگان استان البرز با حضور مشاور عالی رییس بنیاد ملی نخبگان، معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار البرز، شهردار کلانشهر کرج، رؤسای دانشگاه های استان، رییس پارک علم و فناوری البرز و اعضای شورای علمی بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

گزارش تصویری

تاریخ انتشار : 1398/07/01
کد : 56
تعداد بازدید: 268

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس:البرز، کرج، 45 متری گلشهر، خیابان شهید آقازاده (ارغوان شرقی)، پلاک 68 -- کدپستی: 3137884344-- تلفن: 5-33555063-026